Мова | Язык | Language

Українці – одна велика родина, яка згуртувалася заради однієї мети – Перемога! Емет – це Україна!

24-лютого 2022 року..

Дата, яка перевернула наші життя. Ми, звичайні українці, змінили свої різні роботи на одну спільну – стати надійним тилом для захисників.

Сьогодні вся країна працює заради однієї благородної мети — прогнати окупантів за межі України.

Тому найважливішим напрямком роботи, наразі є підтримка тих, хто зі зброєю в руках захищає зараз нашу державу. Щоб забезпечити наших захисників, кошти збирають усім світом громадяни перераховують допомогу на рахунки армії та волонтерам.

Завдяки Вам, і тому що ви, попри все, виходите на роботу, ми наразі маємо змогу допомагати! Це наша спільна заслуга! Дякуємо Вам, наші любі!

На сьогоднішній день ми разом з вами: 

Вже перерахували понад 1,5 мільйона гривень на потреби наших відважних ЗСУ, і ми не зупиняємось на цьому!!! Наразі, компанія надає допомогу в оснащенні української армії засобами індивідуального захисту, такими як бронежилети.

Чоловіки наших співробітниць, наразі мужньо захищають нашу країну! Вони вступили до лав ЗСУ та Територіальної Оборони! Ми допомогли нашим відважним воїнам з амуніцією!

Закупили каски для бійців тероборони Дружківки

Одним з найважливіших напрямків роботи — є постачання ліків! На жаль, не всі ліки в сьогоднішніх умовах можна дістати, тим більше ті, які дійсно будуть корисними для бійців на передовій. Купили дуже рідкісні ліки на суму понад 1 000 000 грн, та відправили їх у лікарні Харкова та Дніпра

80 флаконів Нейронокс було надано для лікування постраждалих від воєнних дій до провідних закладів Дніпра, бо Дніпро наразі є основним містом, куди привозять поранених та приймають переселенців

Придбали та перевезли 10 000 кг борошна для випічки хліба та роздали Харківчанам вироблений хліб і ми не зупиняємось.

Прийняли участь в закупівлі майже 2 тонн їжі та нагодували 250 людей похилого віку з Харкова, які не можуть отримати гуманітарну допомогу

Також надали 50 спальних місць для переселенців!

Ми допомагаємо з перших днів агресії ворога зосереджуючи зусилля з надання фінансової та гуманітарної допомоги. Багато чого вже зроблено, але ми не зупиняємося та продовжуємо допомагати ЗСУ та теробороні!

Ми не зупиняємось ні на мить!
Тільки спільними зусиллями ми наближаємо перемогу!
Все буде Україна!

Слідкуйте за нашими новинами! Ми не зупиняємось і будемо інформувати вас і далі

Подпишитесь на наши
обновления