Мова | Язык

Ефект препарату для інтрадермального введення що містить полінуклеотиди

Автори:
Чон Хо Кім, Еон Су Кім, Суг Вон Кім, Сеунг Філ Хонг, Джіє Кім

Стаття:
Ефект препарату для інтрадермального введення що містить полінуклеотиди для корекції «гусячих лапок» за допомогою тривимірної камери Antera (завантажити)

Актуальність

Ін’єкційні засоби на основі полінуклеотидів  стають все більш популярними, оскільки, дозволяють досягати високих результатів  у покращені стану вікової шкіри, а саме зменшені зморшок, покращені еластичності та регенерації шкіри.

Не зважаючи на  широке використання полінуклеотидів є лише кілька досліджень, які  дають об’єктивну та суб’єктивну оцінку їх ефективності при лікуванні периорбітальних зморшок, так званих  «гусячих лапок».

У цьому клінічному дослідженні  суб’єктивно оцінювали ефекти препаратів з полінуклеотидами в зоні «гусячих лапок»  за допомогою БГГЛ (бал градації гусячих лапок) та ГШЕП( глобальної шкали естетичних покращень) і об’єктивно – за допомогою 3D-камери Antera. 

Методи та матеріали

Дослідження було проведено в Християнській лікарні Вонджу, Корея. У ньому взяли участь 30 здорових добровольців , середній вік яких склав 56 років, з балом градації «гусячих лапок» (БГГЛ) 2-4 бали.

Був застосований HP cell Vitaran I ® (BR PHARM Co., Ltd., Вонджу, Корея) — прозора рідина, яка містить  полінуклеотиди (20 мг/мл),який вводили за допомогою стерильного 1,0-мл попередньо заповненого шприца з голкою 34G.

 Препарат вводили  інтрадермально, в периорбітальну зону, в мезотерапевтичній техніці  по 0,5 мл препарату  з кожної сторони. Процедура проводилась кожні 2 тижні, загалом було проведено 4  процедури.

Оцінка

Основним показником ефективності були середні оцінювальні показники Antera 3D для зморшок, текстури, пор, западин, рівня меланіну та гемоглобіну, які були оброблені за допомогою Antera Pro ® (v2.8.6; Miravex Limited, Дублін, Ірландія). 

Вторинними показниками ефективності були середнє покращення БГГЛ через 18 тижнів порівняно з  початковим, визначене експертами, які проводять оцінку у сліпому дослідженні, та зміни в ГШЕП (1 = дуже значне покращення, 2 = значне покращення, 3 = покращення, 4 = відсутність змін, 5 =погіршення), що оцінювалось самими піддослідними (самооцінка) та дослідниками протягом 18 тижнів.

Для оцінки зморшок використовувався невеликий фільтр, який підходить для аналізу дрібних зморшок розміром від 0,5 до 1 мм.

Оцінка  результатів  дослідження проводилась  через 2, 4, 6, 8, 10 та 18 тижнів після початкової процедури.

Для виявлення гострої алергічної реакції, було введено тестову ін’єкцію, і суб’єкти спостерігали за будь-якими реакціями протягом 2 хвилин перед введенням основної ін’єкції. Всім суб’єктам були видані щоденники, і були надані інструкції для запису побічних ефектів протягом 2 тижнів після ін’єкції.

 

Результати та обговорення

Через 18 тижнів після першої ін’єкції полінуклеотидів спостерігалося покращення суб’єктивнивної оцінки  БГГЛ ( бал градації гусячих лапок) та ГШЕП ( глобальною шкалою естетичного покращення) порівняно з вихідним рівнем (p < 0,001).

На малюнку 2 показані фотографії «гусячих лапок» за вихідних умов (v2) і через 18 тижнів (v8) після першої процедури полінуклеотидним філером.

На малюнку 3 показані 3D-зображення Antera гусячих лапок на початковому етапі та через 18 тижнів після першої процедури.

Результати цього дослідження об’єктивно показали покращення щодо зморшок, текстури,  розміру пор та  западин, що можна пояснити впливом полінуклеотидів на колагеногенез та  мітохондріальну функцію через пригнічення  експресії гена матриксної металопротеїнази-1 і активності ферменту еластази. Крім того, була значна різниця в рівні меланіну до v7. Було підтверджено ефективне покращення тонусу шкіри та  пригнічення меланогенезу.

Висновки:

  1. Препарат для інтрадермального введення HP cell Vitaran I ® (BR PHARM Co., Ltd., Вонджу, Корея), який містить полінуклеотиди у концентрації 20 мг/мл значно зменшує поверхневі зморшки в периорбітальній області , покращує тонус,  якість та текстуру шкіри.  
  2. Терапія добре переноситься  пацієнтами
  3. Клінічно значущих побічних ефектів під час та дослідження виявлено не було.
Подпишитесь на наши
обновления

    Ваші дані прийняті!

    Ми зв'яжемося з вами якнайшвидше.

    На головну